Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XX Finał WOŚP w Gminie Milanów

8 stycznia odbył się już XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do akcji włączyli się i mieszkańcy naszej gminy. Całością koordynacji działań związanych z udziałem naszej gminy kierował Gminny Ośrodek Kultury. Pierwszym krokiem było zgłoszenie wolontariuszy którymi byli Sandra Wiśniewska, Aleksandra Marszał i Julita Trościańczuk.

Zbiórka pieniędzy do puszek tradycyjnie odbyła się w Radczu, Rudnie i Milanowie. Mieszkańcy tych miejscowości okazali się bardzo hojni i udało nam się zebrać niż ostatnim razem, ogółem z naszej gminy zebraliśmy 1540, 44 za co wszystkim składamy gorące podziękowanie. Najwięcej zebrała Ola Marszał 654,55, choć Sandra Wiśniewska 499,53 i Julia Trościańczyk 386,36 zebrały także znaczne kwoty. Udział naszego Ośrodka Kultury to także udział w koncercie finałowym który odbył się w Urzędzie Miasta w Parczewie gdzie swój koncert dały solistka Klaudia Ściuba, oraz grupa wokalna Happy Kids.