Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Turniej bilarda dla dzieci i młodzieży

3 lutego w ramach ferii zimowych dla dzieci i młodzieży Gminny Ośrodek Kultury w Milanowie przygotował dla wszystkich chętnych propozycję rozegrania turnieju bilarda w dwóch kategoriach wiekowych, szkoła podstawowa oraz druga kategoria gimnazjum i starsi. W turnieju wzięło udział 17 zawodników i zawodniczek.

W pierwszej kategorii wiekowej wystąpili: Bartek Pawlak, Julia Romaniuk, Patryk Szpil, Piotr Witkowski, Przemek Adamczyk, Jakub Kalinowski, Adrian Gidlewski i Patryk Końko. walka o jak najlepsze miejsce w końcowej klasyfikacji toczyła się od samego początku i ani na chwilę nie opadały emocje to jednak jak w każdych zawodach tak i w tych musi być zwycięzca i pokonany. najlepszą trójką okazali się:

  1. miejsce Patryk Końko
  2. miejsce Julia Romaniuk
  3. miejsce Kuba Kalinowski

W kategorii wiekowej gimnazjum i starsi wystąpili: Adrian Ilczuk, Mateusz Podgajny, Grzegorz Romaniuk, Patryk Czuryło, Michał Kalinowski, Patryk Zach, Kamil Romaniuk, Adam Langa, Maciej Trochunowicz. Ta kategoria wiekowa to już nie tylko wbijanie bil do łóz ale już pewna strategia gry a przede wszystkim pewniejsza ręka. w spotkaniach tej kategorii wiekowej podobnie jak młodszej nie brakowało emocji, zwycięzca ubiegłorocznego turnieju Patryk Czuryło walczył dzielnie do ostatniego meczy chcąc obronić tytuł mistrzowski zdobyty przed rokiem niestety w ostatnim spotkaniu uległ Adrianowi Ilczukowi i musiał zadowolić się drugim miejscem, klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

  1. miejsce Adrian Ilczuk
  2. miejsce Patryk Czuryło
  3. miejsce Grzegorz Romaniuk

Na zakończenie turnieju zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki ufundowane przez Gminną Komisję ds., Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Milanowie. Kolejny taki turniej już za rok , zapraszamy wszystkich chętnych już dziś na wspaniałą zabawę i sportową rywalizację.