Konkurs plastyczny i wirtualny turniej piłki nożnej

Ferie to czas wypoczynku, Gminny Ośrodek Kultury zaproponował bardzo bogaty program jednak aura płata figle a ostatni okres wyjątkowo popsuł palny na czas wypoczynku. Z powodu Doś dokuczliwych mrozów musieliśmy zrezygnować z wycieczki na narty i basen jednak wszystko trzeba jakoś sobie i wszystkim uczestnikom zajęć rekompensować.

7 lutego w GOK odbyły się zajęcia plastyczne podczas których uczestnicy obejrzeli bajki a później mogli wykazać się zdolnościami plastycznymi i wyobraźnią. Tematem prac plastycznych było: ULUBIONE POSTACIE BAJKOWE

Największą wyobraźnią wykazały się:

Wioletta Karwowska

Ola Romańczyk

Ania Siuciak

Weronika Ilczuk

Uczestniczki za udział w konkursie plastycznym otrzymały nagrody ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Milanowie.

Brak Sali gimnastycznej to wielka bolączka nie tylko naszych szkól ale wszystkich mieszkańców naszej gminy, nie mamy możliwości przeprowadzenia zajęć sportowych tak jak inni. Korzystamy z pomocy sąsiadów a jeśli nie ma innej możliwości, dziś udało nam się zorganizować wirtualny turniej piłkarski dla dzieci w kategorii szkół podstawowych. Gry Play Stadion to to co dzieci lubią najbardziej, opanowanie FIFY 2012 było perfekcyjne. W turnieju wzięło udział 8 zawodników którzy na początku rozegrali mecze grupowe wyniki tych spotkań przedstawiają się następująco:

Grupa I

2 miejsce Kalinowski Kuba 5 – 4 – 6

3 miejsce Podgajny Mateusz 6 – 5 – 6

4 miejsce Kalinowski Michał 2 – 5 – 3

Rozgrywki grupowe wywołały wielkie emocje a po nich przyszedł czas dla najlepszych na półfinały w których zmierzyli się:

Pawlak Bartek - Witkowski Piotr

Kalinowski Kuba - Rostkowski Przemysław

4 - 1

W meczu o III miejsce zmierzyli się:

Witkowski Piotr - Kalinowski Kuba

3 - 1