Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Turniej tenisa stołowego na zakończenie ferii

Na zakończenie ferii został zaplanowany turniej tenisa stołowego w dwóch kategoriach wiekowych, klasy 1-5 i 6 i klasa i gimnazjum. turniej odbył się w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł ,a nagrody pamiątkowe statuetki i medale zostały ufundowane przez Gminną Komisją ds. rozwiązywania problemów alkoholowych.


Współpraca z GOPS trwa już od wielu lat. We wspólnej realizacji programu ferii zimowych chodzi o wskazanie dzieciom i młodzież zdrowych, sportowych form spędzania wolnego czasu bez przemocy i używek mających negatywne wpływy na młodego człowieka. W zawodach w młodszej grupie wiekowej wzięło udział 6 zawodników (w tym jedna zawodniczka), rozgrywki rozpoczęły się od podziału na grupy, mecze grupowe rozgrywały się do dwóch wygranych setów. A tak przedstawia się rywalizacja w poszczególnych grupach: Wyniki

Turniej tenisa stołowego zakończył zajęcia przygotowane dla dzieci przez GOK Milanów, jednak po wirtualnym turnieju piłki nożnej FIFA 2012 pozostał chęć rozegrania turnieju rewanżowego i to się udało. w turnieju wzięło udział 11 zawodników którzy na początek rozegrali mecze systemem pucharowym. Kończąca rozgrywka toczyła się już bezpośrednio pomiędzy najlepszymi trzema zawodnikami, a punktacja przedstawia się następująco:

Łazaruk Paweł - Podgajny Mateusz

4 - 0

Romaniuk Kamil - Podgajny Mateusz

1 - 1

Łazaruk Paweł - Romaniuk Kamil

1 - 0

klasyfikacja końcowa:

1. Łazaruk Paweł 6 - 5 - 0

2. Romaniuk Kamil 1 - 1 - 2

3. Podgajny Mateusz 1 - 1 - 5

 

Zwycięzcy turnieju FIFA 2012 otrzymali pamiątkowe medale i na tym turnieju zakończyliśmy zajęcia dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych 2012