Dzień Kobiet

ZERO MYCIA, ZERO PRANIA, ZERO SZYCIA, GOTOWANIA, DZIŚ DZIEŃ KOBIET, DROGIE PANIE. TYSIĄC KWIATÓW NA ŚNIADANIE. A OD JUTRA DO ROBOTY RESZTĘ DNI ŚWIETUJĄ CHŁOPY.

Jest już tradycją, że w Gminnym Ośrodku Kultury odbywa się uroczystość związana z obchodami Gminnego Dnia Kobiet. W tym roku gościliśmy Panie w dniu 11 marca.

Podczas uroczystości można było wysłuchać przepięknych utworów wykonanych przez chóry parafialne. Nie zabrakło pieśni ludowych, biesiadnych , arii operowych i operetkowych. Wykonano utwory Rubika, Skaldów i wielu innych znanych wykonawców muzyki rozrywkowej. Spotkanie nie tylko umożliwiło prezentację chórów ale dało też możliwość wspólnego świętowania, było ucztą dla miłośników pięknych głosów i pozostawiło niezapomniane wrażenia muzyczne. Świętowano przy kawie i ciastku. Wójt Gminy Paweł Krępski wręczył wszystkim Paniom piękne wiosenne tulipany. To niezwykle miły akcent podkreślający uznanie i szacunek dla kobiety. Organizatorzy dziękują wszystkim Paniom za przybycie na uroczystość oraz wszystkim chórom z parafii: Parczew, Milanów i Wohyń za przepiękny koncert.