Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XII Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

19 kwietnia 2012 roku w GOK w Milanowie już po raz dwunasty odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Przeglądy organizowane przez naszą placówkę mają charakter tematyczny w tym roku motywem przewodnim przeglądu była piosenka sportowa.

Prezentacje przygotowane na przegląd zachwyciły oryginalnością wykonywanych utworów. Niektóre piosenki sportowe większość zebranej publiczności słyszała po raz pierwszy. Organizatorów cieszy fakt sięgania po teksty nieznane lub znane wąskiej grupie odbiorców. Przegląd nie do końca miał zachowany charakter przeglądu ponieważ występy oceniane były przez komisję w składzie: Anna Lichawska, Piotr Gierulski , Wojciech Gil, składającą się z profesjonalnych muzyków. Organizatorzy najlepszym wykonawcom w kategorii zespół i solista przygotowali nagrody pieniężne. Zwycięzcami tegorocznego przeglądu byli : najlepszy zespół- Chosens z PDK Parczew, najlepszy wokalista Patrycja Lipka. Ponadto komisja postanowiła wyróżnić: Zespół Młodzieżowy z LO Milanów, Zespół Chałupa z Paszenek,, Klaudię Ściubę z Milanowa i Izabelę Szemetiuk z Radcza.

Wszystkich miłośników piosenki zapraszamy już za rok, gdzie motywem przewodnim przeglądu będzie piosenka filmowa.